Kamil Lhoták
Krajina
Id: 294501
kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 12 x 20,5 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno,
zobrazeno: 6364x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč