Kamil Lhoták
Letadlo
Id: 391203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 9 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2159x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 507 Kč