Kamil Lhoták
Letadlo
Id: 1930
litografie/papír, autorský tisk, rozměr listu 53,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1972, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2896x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 100 Kč