Čas na serveru 02:29:23

Kamil Lhoták
Letadlo

Id: 512306

Letadlo

  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták

tuš/ruční papír, rozměr listu cca 15,5 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 742x

Vyvolávací cena:

10 500