Kamil Lhoták
Letadlo a loď
Id: 252004
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 10116x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč