Kamil Lhoták
Letiště
Id: 491322
tuš/ruční papír, rozměr listu cca 23,5 x 15 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 500x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 100 Kč