Kamil Lhoták
Letiště
Id: 46803
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3529x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč