Kamil Lhoták
LLoyd Italiano
Id: 45701
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 3039x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč