Kamil Lhoták
Motorka
Id: 463604
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 2657x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
68 666 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 91