Kamil Lhoták
Motorová tříkolka a cyklista
Id: 187615
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,8 cm, monogram vpravo dole, datováno 39, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3746x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 001 Kč
Příhozy: 52