Kamil Lhoták
Muž s lahví
Id: 134103
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé
zobrazeno: 1999x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 56