Kamil Lhoták
Na kluzišti
Id: 53004
tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5189x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 52