Kamil Lhoták
Na letišti
Id: 58604
litografie/papír, velikost listu 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, vlevo dole 55/75, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2530x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 850 Kč