Kamil Lhoták
Na palubě
Id: 434119
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 955x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč