Kamil Lhoták
Opřená kola
Id: 187629
suchá jehla/papír, rozměr tisku 16 x 24,2 cm, nesignováno, číslováno vlevo dole 2/20, na zadní straně pozůstalostní razítko a razítko limitovaného nákladu 20ti kusů, volně loženo nerámováno
zobrazeno: 1437x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč