Kamil Lhoták
P. F. 1947
Id: 35404
suchá jehla/papír, velikost tisku 6,4 x 7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1833x
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
11.7.2016, 22:21:00
11.7.2016 | 22:17 | 700 Kč |