Kamil Lhoták
P. F. 86
Id: 187613
serigrafie/papír, rozměr listu 15 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1239x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 500 Kč