Kamil Lhoták
Pamětní list
Id: 321003
suchá jehla/papír, rozměr tisku 9 x 11,2 cm, značeno vpravo dole, jedná se o pamětní list k besedě s A. Branaldem, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1816x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč