Kamil Lhoták
Paříž
Id: 196103
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, uvedeno v díle L. Šteffka Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, pol. G 110
zobrazeno: 4131x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58