Kamil Lhoták
Park
Id: 183020
olej/dřevo, rozměr 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, signováno a popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla autora pod číslem 855/5, lehce vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav viz foto
zobrazeno: 6088x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 90