Kamil Lhoták
Parníček
Id: 64908
tempera/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 14 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2766x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
32 000 Kč