Kamil Lhoták
Petřínská rozhledna
Id: 2198
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2862x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč