Kamil Lhoták
PF 81
Id: 197511
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 8,8 x 13 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1681x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč