Kamil Lhoták
PF 84
Id: 58605
ručně kolorovaná litografie/papír, velikost listu 15,5 x 10,7 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2161x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč