Kamil Lhoták
Posádka Svaté Lucie suší prádlo na palubě
Id: 247601
tuž/papír, rozměr listu cca 21 x 20,7 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 93, kniha přiložena
zobrazeno: 1358x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč