Kamil Lhoták
Postava muže
Id: 197904
kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 28,2 x 18,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
zobrazeno: 1751x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč