Kamil Lhoták
Postava muže
Id: 252005
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1598x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč