Kamil Lhoták
Předměstí (Za Vinohrady)
Id: 27012
olej/lepenka, rozměr 16 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz ve výborném stavu, rámováno, obraz je publikován ve výstavním katalogu "Kamil Lhoták - Obrazy, básně, přátelé" z roku 2015 a též je evidován v soupisu děl Kamila Lhotáka pod číslem 560/128
zobrazeno: 6878x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
255 500 Kč