Kamil Lhoták
Reklamní tabule
Id: 218403
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 22 x 35 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 9243x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 64