Kamil Lhoták
Skleník s komínem a letadlem
Id: 431904
lept/ruční papír, autorský tisk č. 7, rozměr listu cca 59 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1651x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
25 000 Kč