Kamil Lhoták
Stan a vzducholoď
Id: 182201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, vlevo dole č. 17/200, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3272x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 56