Kamil Lhoták
Stan, barel a balón
Id: 391202
lept/papír, viditelný rozměr 25x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2651x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 101 Kč