Kamil Lhoták
Stíhačka a míč
Id: 429403
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 802x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč