Kamil Lhoták
Stojka
Id: 17502
nesignováno, tuž/papír, velikost listu 27,5 x 17,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro "Pohádky o mašinkách", původní stav
zobrazeno: 2353x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč