Kamil Lhoták
Stroj pouště
Id: 391711
litografie/papír, rozměr listu 43 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2502x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
49 001 Kč
Příhozy: 69