Kamil Lhoták
Stroj pouště
Id: 413901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno L. Šteffek - Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
zobrazeno: 5073x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 500 Kč