Kamil Lhoták
Studie
Id: 50301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2333x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 700 Kč