Kamil Lhoták
Švihák
Id: 263002
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5195x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
41 200 Kč
Příhozy: 56