Kamil Lhoták
U předího stěžně stál muž
Id: 33305
nesignováno, tuš/papír, velikost listu 25,5 x 20,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro knihu "Dýmka strýce Bonifáce", původní stav
zobrazeno: 1532x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč