Kamil Lhoták
U tribuny
Id: 134101
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování dovodobé
zobrazeno: 2481x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 500 Kč
Příhozy: 53