Kamil Lhoták
Vodojem
Id: 61201
tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno
zobrazeno: 6408x
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 52