Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád
Id: 368003
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3596x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 51