Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád
Id: 375006
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1809x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 100 Kč
Příhozy: 49