Kamil Lhoták
Všechno co mám rád
Id: 394005
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 23,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2674x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
23 000 Kč