Kamil Lhoták
Závodiště
Id: 240404
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5074x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 66