Kamil Lhoták
Závody motocyklů
Id: 23810
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, č. 2/3, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2554x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč