Kamil Lhoták
Žena v horách
Id: 630
lept, rozměr ve výřezu 35,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3154x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč