Kamil Linhart
Bílá loď v přístavu Pireus
Id: 138503
kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, získáno z pozůstalosti autora
zobrazeno: 2766x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 911 Kč