Kamil Linhart
Lounský mlýn
Id: 58101
olej/lepenka, rozměr 52 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o mimořádný obraz z raného období, zobrazující autorův oblíbený živel v jeho rodném městě
zobrazeno: 3932x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 600 Kč