Kamil Linhart
Planeta XXXIV.
Id: 190701
malba/papír/dřevěná deska, nesignováno, rozměr objektu včetně rámu 43,5 x 43,5 cm, autorsky rámováno, drobné oděrky na povrchu, majitel získal darem přímo od autora
zobrazeno: 2032x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 110 Kč